Madeta a Sokol, to je spojení tradic a hodnot

Madeta a Sokol, to je spojení tradic a hodnot

Chystáte se oslavit 28. října vznik samostatného Československa sportem? Skvělý nápad! I v Madetě se myšlenka Sokolského běhu republiky líbí a rozhodli se proto tuto akci podpořit. Bude součástí běhu v Praze. Tedy, ne že by vyslali kolegyně závodit, ale budou vám zpříjemňovat celý den. U stánku Madety se budete moct posilnit vynikajícím Jihočeským tvarohem & jogurtem, který budou milé kolegyně rozdávat všem mlsným závodníkům. Stánek Madety určitě najdete, pokud půjdete za vůní sýra – ochutnat totiž budete moct i Sýr na pánev, který vám usmažíme bez jediné kapky oleje přímo na místě.

A proč došlo k propojení Madety a Sokola? Stejně jako Česká obec sokolská si i Madeta zakládá na tradici, již ctili už naši předchůdci. V obou případech se jedná o tradici přesahující jedno století, což přináší zodpovědnost vůči historickému odkazu a zároveň očekávání nastavené kvality. Madeta také podporuje mladé a nadějné sportovce, mezi kterými je i David Vaš. Ten minulý rok zvítězil v Sokolském běhu v Českých Budějovicích a letos bude své prvenství obhajovat.

A abyste se mohli těšit už teď, připomínáme, že Jihočeský tvaroh & jogurt, který si můžete vyzvednout ve stánku Madety, má vyrovnanou a harmonickou chuť s energií tvarohu a elegantní lehkostí jogurtu. Takže doplníte bílkoviny, pochutnáte si, a navíc budete nastartovaní na celou trať. A po výkonu určitě přijďte ještě za tepla ochutnat Sýr na pánev. Na dobře rozpálené pánvi je do pěti minut hotový, neroztéká se a vychutnat si ho můžete jako klasik bez příchuti, se šunkou nebo bylinkami.

Tak přijďte, už se na vás těšíme.

Zpět na aktuality | Zpět na úvodní stránku

GENERÁLNÍ PARTNER

ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

ČEPS
ČS
Penny

PARTNEŘI

Česká pošta
Ondrášovka
Under Armour
Generali Investmenst
Madeta

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Radiožurnál
Česká televize

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

HMP
Praha 1

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

A11
Český rozhlas Sever
Český rozhlas Region

Pořadatel

Česká obec sokolská