Státní svátek oslavte aktivně: během i jízdou na charitativním kole ČEZ podpoříte druhé

Státní svátek oslavte aktivně: během i jízdou na charitativním kole ČEZ podpoříte druhé

Víte, jak nejlépe oslavit státní svátek? Volný den můžete prolenošit doma nebo si ze Dne vzniku samostatného státu udělat nezapomenutelný zážitek. Obujte tenisky a vyběhněte spolu s dalšími účastníky na některý ze závodů Sokolského běhu republiky! Každý rok se k výzvě Sokolů přidávají tisíce profesionálních a amatérských sportovců, aby si připomněli svátek založení Československa. Svou energií se k oslavám přidává i letos ČEZ se svou aplikací EPP Pomáhej pohybem. V rámci běžeckého závodu v Praze tak nabízí účastníkům další příležitost, jak se zdravě hýbat a přitom pomoci.

V Praze navštivte 28. října ČEZ Energy zónu, kde si můžete odpočinout nebo se naopak pořádně protáhnout při nejrůznějších sportovních aktivitách. Pokud jste unaveni po běhu, zapojte své ruce a zahrajte si basketbal s doprovodnou akcí Česko dribluje. Šikovní střelci si mohou vystřílet koše i vstupenky na zápasy české reprezentace na EuroBasketu 2022. Pro malé i velké běžce máme vtipné originální běžecké kolo, ve kterém si budete připadat jako běžící křeček. Jízdou na speciálních Oranžových kolech můžete spolu s Nadací ČEZ pomoci České obci Sokolské realizovat projekty na podporu sportu pro děti.

Naše spojení se Sokolským během republiky má i vážnější, charitativní význam. Jako partner této významné sportovní akce dáváme závodníkům možnost svým během pomoci potřebným s aplikací EPP Pomáhej pohybem. Aplikace zaznamenává pohyb sportovce, a kromě běžných údajů o rychlosti, času, tempu či vzdálenosti také generuje body. Tyto body může uživatel kdykoli věnovat některému z aktivních projektů neziskových organizací, škol nebo obcí ve svém okolí. Nasbírané body promění Nadace ČEZ v odpovídající finanční částku, kterou věnuje na tyto sportovcem vybrané projekty.

Aktuální a již úspěšně podpořené projekty včetně cílových částek a stavu bodů zjistíte na www.pomahejpohybem.cz nebo na www.nadacecez.cz.

Zpět na aktuality | Zpět na úvodní stránku

GENERÁLNÍ PARTNER

ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

NSA
ČEPS
ČS
Penny

PARTNEŘI

Česká pošta
Ondrášovka
Under Armour
Generali Investmenst
Madeta

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Radiožurnál
Česká televize

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

HMP
Praha 1

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

A11
Český rozhlas Sever
Český rozhlas Region

Pořadatel

Česká obec sokolská