Sokolský běh republiky 2020 bude na 34 místech v Česku i USA

Sokolský běh republiky 2020 bude na 34 místech v Česku i USA

Registrace organizátorů Sokolského běhu republiky byly uzavřeny, a tak můžeme spočítat, kolik špendlíčků do mapy republiky jsme společně zapíchli:

Babice nad Svitavou, České Budějovice, Děčín, Dobříš, Choceň, Jablonec nad Nisou, Jablůnka-Pržno, Jedovnice, Kamenice, Komárov, Kroměříž, Libochovice, Lomnice nad Popelkou, Milovice, Mšené-lázně, Nížkov, Nové Město na Moravě, Okříšky, Olomouc-Nemilany, Opava, Ostrava-Proskovice, Písek, Plzeň, Praha, Proseč pod Ještědem, Prostějov, Sokolov, Syrovice, Terezín, Touškov, Zlatá Olešnice, Žebrák, Portland, Washington DC – 34 – úžasné číslo!

ANO, konečné číslo je 32 + 2 v USA! Na 34 místech se ve stejný den a ve stejný čas ozve startovní výstřel, abychom oblečení do národních barev společně navázali na sokolskou tradici z roku 1919 a společně oslavili Den vzniku samostatného československého státu.

Nechcete u toho chybět? Neváhejte a registrujte se na www.behrepublikyid.cz a nezapomeňte si objednat originální tričko. Při registraci můžete i přispět na br. Šenkovi, kterému na začátku léta velká voda odnesla dům. Na konci běhu se můžete těšit na báječnou účastnickou medaili.

Zpět na aktuality | Zpět na úvodní stránku

GENERÁLNÍ PARTNER

ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

NSA
ČEPS
ČS
Penny

PARTNEŘI

Česká pošta
Ondrášovka
Under Armour
Generali Investmenst
Madeta
Preciosa

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Radiožurnál
Česká televize

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

HMP
Praha 1

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

A11
Český rozhlas Sever
Český rozhlas Region

Pořadatel

Česká obec sokolská