Výsledky - Děčín

Filtrace výsledků

hlavní závod
dětský závod
potáhněte doprava
poř.
Jméno
Příjmení
start. č.
ročník
poř. abs.
čas
1.
Hladík
Václav
21
1993
1
00:18:31
2.
Budín
Pavel
41
1993
2
00:19:05
3.
Musil
Petr
23
1979
3
00:19:42
4.
Vlk
Josef
60
2000
4
00:20:22
5.
Chleborád
Vojtěch
40
1997
5
00:20:30
6.
Kantová
Olga
22
1979
6
00:20:53
7.
Neumann
Miroslav
65
1973
7
00:21:42
8.
Hajný
Radek
51
1988
8
00:21:45
9.
Brecik
Petet
37
1987
9
00:22:23
10.
Šrolerová
Kamila
5
1980
10
00:22:38
11.
Marek
Jiří
59
1981
11
00:23:05
12.
Schneider
Jakub
11
1985
12
00:23:08
13.
Mataj
Jan
27
1978
13
00:23:17
14.
Frolda
Ondřej
64
1997
14
00:23:43
15.
Přivřelová
Soňa
76
1979
15
00:23:44
16.
Kramer
Jiří
68
1986
16
00:23:45
17.
Fúzik
Jakub
54
1988
17
00:24:00
18.
Vlček
Dominik
34
1998
18
00:24:18
19.
Papay
Jindřich
50
1991
19
00:24:23
20.
Novotný
Karel
19
1982
20
00:24:46
21.
Kakara
Rostislav
55
2007
21
00:25:38
22.
Hanousková
Lenka
3
1986
22
00:26:07
23.
Dvořáček
Marek
71
2003
23
00:26:20
24.
Cícha
Filip
32
2007
24
00:26:21
25.
Abouzid
Chahir
76
1980
25
00:26:38
26.
Kolář
Milan
15
1983
26
00:26:41
27.
Jenčovský
Jan
52
1977
27
00:26:47
28.
Kadorová
Veronika
62
1989
28
00:26:56
29.
Kavoňová
Blanka
67
1966
29
00:26:57
30.
Drábek
Martin
2
1979
30
00:27:08
31.
Zimová
Nikola
25
1993
31
00:28:32
32.
Babala
Jan
39
1972
32
00:28:38
33.
Nožičkivá
Kristýnka
38
1983
33
00:28:40
34.
Kubík
Jirka
6
1983
34
00:29:44
35.
Šrůmová
Jitka
24
1966
35
00:30:00
36.
Abouzid
Souhail
73
1997
36
00:30:02
37.
Šafařík
Petr
36
1978
37
00:30:04
38.
Matajová
Zdeňka
26
1987
38
00:30:17
39.
Pintaudi
Mariana
13
2008
39
00:30:22
40.
Šípek
Jiří
28
1985
40
00:30:24
41.
Špánik
Jiří
58
1997
41
00:30:32
42.
Cícha
Josef
33
1973
42
00:30:52
43.
Cíchová
Simona
17
1979
43
00:30:53
44.
Cíchová
Valérie
31
2011
44
00:31:01
45.
Korejtko
Radek
57
1978
45
00:31:18
46.
Snopková
Zdeňka
20
1982
46
00:31:25
47.
Kakarová
Zita
45
1978
47
00:31:30
48.
Valenta
Jaroslav
4
1983
48
00:31:49
49.
Valentová
Veronika
10
1984
49
00:31:50
50.
Kakarová
Johana
44
2004
50
00:32:25
51.
Paurová
Jana
46
1976
51
00:32:40
52.
Paur
Michal
47
1977
52
00:32:45
53.
Kulišová
Radka
63
1999
53
00:33:10
54.
Hladišová
Kateřina
29
1992
54
00:33:20
55.
Medonos
Adam
7
2012
55
00:34:08
56.
Kugler
Teodor
8
2012
56
00:34:31
57.
Wilhelmová
Kateřina
9
1984
57
00:34:40
58.
Konečný
Lukáš
72
1978
58
00:34:41
59.
Holečková
Ines
61
1984
59
00:34:45
60.
Filipová
Gabriela
53
1978
60
00:34:50
poř.
Jméno
Příjmení
start. č.
ročník
poř. abs.
čas
1.
Hynčica
Roman
181
2009
1
00:04:18
2.
Mullerová
Emma
185
2008
2
00:04:23
3.
Pintaudi
Mariana
157
2008
3
00:04:29
4.
Muller
Viktor
180
2012
4
00:04:48
5.
Tancošová
Adéla
165
2013
5
00:04:58
6.
Kugler
Teodor
156
2012
6
00:05:55
7.
Kuchyňa
David
166
2009
7
00:05:57
8.
Toncarová
Valentýna Eva
167
2012
8
00:06:03
9.
Běhunek
Viktor
159
2014
9
00:06:09
10.
Medonos
Adam
155
2012
10
00:06:15
11.
Kočová
Jitka Lada
171
2010
11
00:06:25
12.
Horáčková
Eliška
186
2010
12
00:06:35
13.
Šafařík
Michal
178
2010
13
00:06:36
14.
Kabelová
Natálie
162
2014
14
00:06:52
15.
Kebza
Alexander
172
2015
15
00:07:06
16.
Kesler
Václav
176
2014
16
00:07:39
17.
Tancoš
Milan
177
2016
17
00:07:48
18.
Kesler
Jiří
175
2018
18
00:09:34
19.
Kabelová
Kateřina
163
2013
19
00:10:16
20.
Kabelová
Barbora
161
2016
20
00:10:17
21.
Holeček
Jan
173
2018
21
00:11:26
22.
Kudláček
Matiáš
182
2012
22
00:12:31

Zpět na úvodní stránku

GENERÁLNÍ PARTNER

ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

ČEPS
ČS
Penny

PARTNEŘI

Česká pošta
Ondrášovka
Under Armour
Generali Investmenst
Madeta

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Radiožurnál
Česká televize

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

HMP
Praha 1

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

A11
Český rozhlas Sever
Český rozhlas Region

Pořadatel

Česká obec sokolská